توجه برنامه نامزدی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

توجه: برنامه نامزدی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سورپرایز گروه شیلر جهت طرفداران ایرانی

کریستوفر ون دیلن سرپرست گروه شیلر که به همراه اعضای گروه و تعدادی از اعضای فنی کنسرت به کشور عزیزمان ایران آمده راجع به حضور خود در کشور عزیزمان ایران گفت: احسا

سورپرایز گروه شیلر جهت طرفداران ایرانی

سورپرایز گروه شیلر جهت طرفداران ایرانی

عبارات مهم : احساس

کریستوفر ون دیلن سرپرست گروه شیلر که به همراه اعضای گروه و تعدادی از اعضای فنی کنسرت به کشور عزیزمان ایران آمده راجع به حضور خود در کشور عزیزمان ایران گفت: احساس خوبی دارم چراکه ده سال پیش نیز به کشور عزیزمان ایران آمده بودم و ابتدا به تبریز و بعد به اصفهان و پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم.

به گزارش ایلنا، همان طور که گفتم تمامی اعضای گروه احساس خوبی جهت حضور در کشور عزیزمان ایران داریم و خیلی منتظر این هستیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد و تصویر العمل مردمی که به کنسرت می آیند چیست! این احساس را هر لحظه داشته و دارم که یک شعر و موسیقی را زمانی که خلق می کنید می توانید به سراسر دنیا ببرید و با مردم آنجا به اشتراک بگذارید.

کریستوفر ادامه داد: آن وقت که به کشور عزیزمان ایران آمدم، هیچ وقت فکرش را نمی کردم بتوانم در کشور عزیزمان ایران به اجرا بپردازم.

این موزیسین بین المللی راجع به طرفداران ایرانی خود گفت: من در اینستاگرام هر لحظه خبرهایی را از طرفداران ایرانی می گرفتم و خیلی تقاضا جهت حضور در کشور عزیزمان ایران داشتم تا یک سال پیش که با آقای مصطفی کبیری در تماس بودیم تا اینکه قرار شد در کشور عزیزمان ایران کنسرتی را برگزارم کنیم و از آن وقت متوجه شدم که طرفداران زیادی در کشور عزیزمان ایران دارم و بسیار خوشحالم که قرار است اجرایی را در کشور عزیزمان ایران داشته باشم.

سرپرست گروه شیلر راجع به برنامه ریزی اش جهت اجرا در کشور عزیزمان ایران توضیح داد: یک سورپرایز کوچک جهت طرفداران ایرانی داریم. ما تلاش کردیم قشنگ ترین موسیقی هایمان را جهت این اجرا گزینش کنیم تا بتوانیم دو ساعت مردم و طرفداران را با خود همراه کنیم.

کریستوفر همچنین در مورد موسیقی کشور عزیزمان ایران گفت: می توانم بازیگران و صورت های معروف ایرانی را برایتان بشمارم ولی یک هفته دیگر، طور دیگری خواهد بود و مطمئناً افراد بیشتری را خواهم شناخت.

وی در آخر گفت: من واقعاً از دعوتی که از ما جهت حضور در کشور عزیزمان ایران شده است خوشحال هستم و جهت تمام گروه ما نقطه اوجی است که بتوانیم در کشور عزیزمان ایران اجرا داشته باشیم.

کریستوفر ون دیلن همراه اعضای گروهش بعد از ملاقات کوتاه و گپ و گفت، ساعت ۲۲:۳۰ بعد از استراحت کم، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را به مقصد محل اقامت خود در پایتخت کشور عزیزمان ایران ترک کرد.

کنسرت گروه موسیقی شیلر در شب های ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ آذرماه امسال ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می شود و علاقه مندان جهت تهیه بلیت در شب های آخر می توانند به سامانه تیکت مراجعه کنند.

سورپرایز گروه شیلر جهت طرفداران ایرانی

واژه های کلیدی: احساس | ایران | ایرانی | موسیقی | سورپرایز | طرفداران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs